גאדג'טים חורפיים שהתינוק שלכם יאהב

גאדג'טים חורפיים שהתינוק שלכם יאהב

עם יד על הלב, גם אנחנו מופתעים מכמות הדברים שלקחנו כמובנים מאליהם לפני הגיעו של התינוק שלנו. כל השיחות עם המכרים וקריאת הספרים השונים לא יספיקו כדי להסביר את מה שאנחנו לומדים כאשר אנו מגדלים תינוק.

כדי להקל את חיינו, עונת החורף הביאה עמה מבצעים על מוצרים שלא ידענו עד כמה אנו צריכים אותם! הפריטים הבאים יעזרו לכם להעניק לתינוק שלכם את כל מה שהוא מבקש ויותר מכך.

מברשת חפיפה ומעסה לתינוק – חוויה מרגיעה ומפיגת לחץ

אחד הדברים החשובים ביותר עבור הקטנטנים שלנו, ביחוד בשבועות הראשונים, הוא זמן המקלחת. בעזרת המעסה הרך אנו יכולים להבטיח כי תינוקנו יזכה למגע עדין ומתאים. הזיפים הרכים עשויים מסיליקון ומעניקים ליקירינו חוויה מרגיעה ומשחררת מלחצים, שעוזרת גם לגדילה בריאה של זקיקי השיער.

הזמינו עכשיו מעסה קרקפת וחופף לקטנטנים במגוון צבעים – במשלוח חינם!

מחמם בקבוקוני חלב – לשני בקבוקים!

הורים חדשים לתינוקות טריים יודעים היטב כי אחת הפעולות שהם נדרשים לעשות במשך כל שעות היממה היא לחמם שוב ושוב בקבוקוני חלב. החלב מוכרח להיות בטמפרטורה נכונה, שמדמה את החלב שהתינוק ינק עד לא מזמן מאמו. בעוד שבעבר נאלצו כולם להרתיח מים ולמדוד בזהירות את כמות המים הקרירים שיש להוסיף בכדי להגיע לחום הרצוי, כיום אפשר בקלות להכניס את הבקבוק למכשיר ולהמתין מספר רגעים קל עד לחימום מושלם. מכשיר שחוסך זמן והתעסקות רבים, ומפנה מקום חשוב בידיים. המוצר חשמלי ומגיע עם מתאם לשקעים ישראליים.

מכונת שינה מרגיעה לתינוק – עכשיו ב-40% הנחה!

ואם כבר בנושא של כל שעות היממה, הורים טריים יודעים טוב מאוד עד כמה חשובה שנת לילה טובה עבור התינוק. לעתים קרובות, רעשים ורחשים קלים עשויים להפר שינה טובה ובריאה ואנחנו נאלצים לקום ולהרגיע ולהרדים שוב ושוב. כדי לפתור את היקיצות של ההורים וכדי להעניק לתינוקנו שנת לילה טובה, הומצא בדיוק מכשיר רעש לבן, אשר מפיץ צלילים מרגיעים אשר משרים שלווה סביב. המכשיר מגיע עם קרוב ל-40 סוגי צלילים, כך שתוכלו לבחון איזה מתאים ביותר עבור ילדכם, ולהעניק לו סביבה נעימה ותחושה בטוחה, ולכם לילה שקט.

המכשיר ניתן לנשיאה ונמצא עכשיו ב-40% הנחה – הזמינו עוד היום!

כתוב/כתבי תגובה