כך תהפכו את ביתכם לבטוח לתינוקות

כך תהפכו את ביתכם לבטוח לתינוקות

אם גם אתם זכיתם לאחרונה להיות הורים – ברכותינו! אנחנו כאן כדי ללוות אתכם ולהכיר לכם את הדברים שיתנו לכם נחת ושלווה במהלך גידול ילדכם. אם אתם הורים לילדים שהתחילו לזחול או ללכת, אתם בוודאי מכירים את התחושה הלא נעימה הזאת. פתאום, הבית הופך ממקום מוכר למסלול מכשולים. עבורינו המבוגרים, הבית מסודר בדיוק כמו שאנחנו צריכים אותו. אבל עבור ילדים קטנים, קצת פחות. יש מספר דברים שכדאי לעשות ברחבי הבית כדי להבטיח שהוא יהיה מוגן ובטוח עבור ילדינו הקטנים.

נתחיל בבשורות המשמחות, אין צורך להפוך עכשיו את כל הבית בשביל שהוא יהיה מוגן ומזמין לתינוקות. גם ככה, תקופת הגדילה של פעוטות לוקחת זמן ומרבית החפצים שאנחנו משתמשים בהם ברחבי הבית לא נמצאים בהישג ידם בלאו הכי. מה שחשוב הוא לשים לב לדברים שנמצאים בגובה נמוך, בקרבת הרצפה, אליהם נחשפים הילדים שלנו בכל רגע.

1. שקעים

עבורנו, שקעים לא מהווים עניין למחשבה שנייה. אנחנו שוכחים שילדים הם היצורים הסקרנים ביותר שקיימים, ואוהבים להכניס את הידיים לכל מקום חדש. אך אל דאגה, שקעים חשופים הם מוקד שקל לפתור, באמצעות מכסי שקע, שניתן לקנות בכמות גדולה, כאן. אוטמי שקעים הם פיתרון מצוין, ובטוח לגמרי להשאיר אותם כמכסה לשקע פתוח, לפחות עד שהקטנטנים יעברו את הגיל הסקרן הזה.

קנו מכסים אוטמים לשקעים ב-35% הנחה היום!

2. דלתות ארונות ודלתות הזזה

ילדים קטנים, ביחוד בגיל הזחילה, אוהבים לנסות לפתוח דלתות סגורות, והבית הוא מקום שמספר להם אותן בשפע. מדלתות ארון, דרך דלתות הזזה וכמובן, דלתות הבית הרגילות – אין דלת שאינה מוקד עניין עבור התינוק. אז, איך מגנים על האצבעות הקטנות האלו מפני היתפסות בין דלתות? פשוט מאוד- בעזרת תפסים לדלתות ללא צורך בקידוח. אלו מגני דלת או מנעולים קטנים ויעילים שנתפסים בלי צורך בהברגה כלשהיא. פשוט להצמיד ולהדק.

הזמן עכשיו מנעולים נצמדים לדלת ב-20% הנחה!

3. רצפה

קשה לחשוב על זה לפעמים, אבל הרצפה היא אחד הדברים המציקים ביותר עבור תינוק שנמצא בשלב הזחילה. מכיוון שהוא בא במגע עם המשטח הגס והלא נעים לפעמים של רצפת הבית, העור העדין של התינוק עשוי להשתפשף ולהיפצע. אז מה עושים בעונת הקיץ, כשאי אפשר להלביש את הקטנים שלנו בבגדים חמים? ההמצאה הבאה היא פשוטה ומעולה ביחוד לגיל הזחילה. מגני ברכיים עבור תינוקות. בדרך זו, תהיו בטוחים שהתינוק שלכם יכול לגמוע מרחקים בתוך הבית בלי לפגוע בעורו הרגיש.

עכשיו ב-32% אחוזי הנחה – מגני ברכיים לתינוקות בגיל הזחילה.

4. מקומות שאסור להיכנס אליהם

יש מקומות שלא משנה כמה ננסה, פשוט לא נוכן למגן לחלוטין עבור הילדים שלנו, ולכן נעדיף פשוט שלא לתת לקטנים שלנו להיכנס אליהם. אלו יכולים להיות חדרים בבית כמו חדר עבודה, או המוסך, או אפילו איזורים בתוך הבית שנעדיף להרחיק מהם את יקירינו. למטרה זו בדיוק, הומצאה גדר תינוקות – זהו שער שניתן למצוא בשלל גדלים וסוגים, שמיועד למנוע מהתינוק שלכם לנסות לעבור במקומות שלא מיועדים לו. אנחנו ממליצים על גדר רשת (כפי שרואים בתמונה) שאפשר להציב בכל נקודה שהיא ברחבי הבית.

קנו עכשיו שער סבכת רשת לתינוקכם ב-31% הנחה!

כתוב/כתבי תגובה