4 מוצרים ידידותיים לסביבה ולתינוק שלך

4 מוצרים ידידותיים לסביבה ולתינוק שלך

אנחנו לא יודעים מה איתכם, אבל מוצרים ידידותיים לסביבה לתינוקות משמחים אותנו במיוחד. העניין הוא כזה – מה שטוב לסביבה, טוב אפילו יותר בשביל הקטנטנים שלנו. אנחנו תמיד בעד להפחית את השימוש במוצרים שכוללים חומרים כימיים וחלקי פלסטיק ולעבור לשלל מוצרים טבעיים שבטוחים בשביל הילדים שלנו, במיוחד בגיל הזה שבו כל דבר חדש נכנס לפה.

ריכזנו בשבילכם את המיטב שבמיטב, מצעצועי תינוקות ועד למגבונים. ששת המוצרים הבאים יהפכו את חייכם לרגועים בידיעה שילדיכם נחשפים רק לחומרים טבעיים.

לאלו מכם שלא מסתפקים ברשימה, הוספנו קישור לעוד מוצרים – כולל לסט המקסים שבתמונה הראשית – בתחתית העמוד.

1. מוביילים מעץ ומבד

מוביילים (ידועים באנגלית גם כ"Baby Play Gym") הם צעצוע מקסים ומאסט לתינוקות בחודשי החיים הראשונים שלהם. מוביילים מחומרים טבעיים מאפשרים לכם להחליף את חומרי הפלסטיק ולתלות מעל לעריסה של תינוקכם מגוון צעצועי עץ ובד יפהפיים.

המומלץ שלנו:

עכשיו במבצע! 43% אחוזי הנחה על משחקייה מעץ טבעי לתינוק!

2. כלי אוכל מקסימים מסיליקון

לפחות אצלנו בבית, הצלחות מחלקות את זמנן בין השולחן לריצפה. עבור שעת האוכל של ילדכם, כבר ידוע שלא כדאי להשתמש בשום כלי שיכול להישבר. אנחנו אוהבים מאוד את ערכת כלי הסיליקון הבאה, שכוללת צלוחיות, כפות ומשטח האכלה שהוא גם צעצוע הרכבה. הצלוחיות עמוקות ושומרות על האוכל בפנים, גם לאחר הטחות חוזרות, והסיליקון טבעי ואינו מכיל חומרים פלסטיים שיכולים להגיע לפה של הקטנים.

עכשיו ב-44% הנחה!! ערכת כלי סילקון מושלמת להאכלות בבית

3. מגבונים לחים

אם היו אומרים לנו לפני שנולד לנו תינוק כמה שימושיים יכולים להיות מגבונים לחים, סביר להניח שלא היינו מאמינים לכך. כיום, אנחנו משתמשים בהם לכל דבר. זאת הסיבה שחשוב לנו להשתמש במגבונים ללא חומרים כימיים או פלסטיים, כאלו שלחלוטין, לגמרי במאת האחוזים יהיו בטוחים לשימוש עבור העור העדין של הקטנטנים שלנו. מה גם שמגבונים מצטברים ונעים יותר להשליך כמויות שלהם מתוך ידיעה שהם מתכלים בצורה טבעית בחזרה לטבע. יש חברות רבות שמוכרות מגבונים טבעיים, וכולם מומלצות. כדאי לרכוש מתקן למגבונים ולמלא אותו מחדש בכל קנייה.

מתקן למגבונים מתכלים במגוון עיצובים וצבעים – עכשיו ב-42% הנחה

4. בקבוקי חלב מסיליקון

במשך שנים בקבוקים לחימום חלב היו עשויי זכוכית, או פלסטיק – שני רכיבים שלא מומלצים לשימוש עבור ילדים קטנים ובייחוד בזמן חימום. למזלנו, הסיליקון לא מכיל אף רכיב בעל פוטנציאל רעיל, והוא ניתן לחימום בטוח והוא גמיש למגע. אנחנו ממליצים ביחוד על הבקבוקים של comotomo שמתוכננים במיוחד לשמירה על זרימת החלב האחידה והקלה מחוץ לבקבוק.

עכשיו ב-19% אחוזי הנחה! בקבוקי החלב של חברת קומו טומו

קישורים נוספים:

לעוד מוצרי תינוקות ידידותיים לסביבה

להזמנה בעברית מאיביי של שלל מוצרי תינוקות, לחצו כאן

כתוב/כתבי תגובה